3 uurs team enduro
Datum: Zaterdag 14 maart 2015
Locatie: Crossbaan Rilland e.o.
Adres: Bathsedijk, Rilland
Parcours: MX Circuit van Rilland, 4x4 terrein en perceel grond van Rijksoverheidsdienst.
1 ronde zal ongeveer 10 KM zijn waarbij je naast boomstammen en rioolpijpen ook een alternatief kan nemen.
Er zal worden gereden met een transponder, welke telkens bij wissel overgezet zal moeten worden op de motor van je teamgenoot.
Wij verhuren geen transponders. Mee rijden zonder transponder kan maar je komt dan als team niet in de einduitslag voor.
Deelname alleen voor motoren met koplamp (enduromotor)

 

Programma
09.00 - 11.00 inschrijven
10.00 - 11.00 Machinekeuring
11.30 1e startprocedure
12.00 Start (d.m.v. Le Mansstart)
13.00 stop wedstrijd
13.30 2e startprocedure

14.00 vervolg wedstrijd (wederom starten via Le Mansstart)
16.00 Finish
17.00 uitslag en prijsuitreiking

 UITSLAG 3 uurs team enduro zaterdag 14 maart 2015 te Rilland

PlaatsingTeam nr & naam 
1 35 WesselPeters & NormanVerbeek     14 ronden totaal tijd: 2:32:14.436
2 17 Dick vande Graaf & Maurice Klijn 14 ronden totaal tijd: 2:35:35.323
3 18 KeesdenDekker & Kees Zuidhof 14 ronden totaal tijd: 2:36:18.552
4 47 MichielvanDooren & RonaldRobben 14 ronden totaal tijd: 2:39:19.852
5 34 Andre vdGraaf & Chris Markusse 14 ronden totaal tijd: 2:41:35.489
6 3   Ronald Bimmel & Freddy Blaas 13 ronden totaal tijd: 2:35:51.645
7 12 Marco vanWezel & Patrick Polderman 13 ronden totaal tijd: 2:38:40.324
8 21 BartKuzee & KeesLuteijn 13 ronden totaal tijd: 2:38:52.139
9 15 JapserdeVisser & JaapdeVisser 13 ronden totaal tijd: 2:39:41.157
10  2 HansDussman & MarcinRokowski    13 ronden totaal tijd: 2:39:55.552
11

19 Lode Mertens & Kevin Driessen

13 ronden totaal tijd: 2:41:28.620
12 36 Maarten Collin & Kenny Pulinx 13 ronden totaal tijd: 2:42:17.984
13 13 Remy Grootjans & Leon Drost 13 ronden totaal tijd: 2:43:29.246
14 33 Joost Sinke & Jan Jaap Jansen 12 ronden totaal tijd: 2:33:22.763
15 7 Casper Wesselingh & Roy Vrugt 12 ronden totaal tijd: 2:33:44.680
16 1 Abco Wattel & Lennard de Kam 12 ronden totaal tijd: 2:35:18.261
17 24 Ivar deVisser & Richard Geschiere 12 ronden totaal tijd: 2:37:06.607
18 9 Walter Prinse & Andre Steentjes 12 ronden totaal tijd: 2:37:51.691
19 16 Frank Bouwman & Barry Rokx 12 ronden totaal tijd: 2:40:42.875
20 6 JeroenRiemens & LeovanWaasdijk 12 ronden totaal tijd: 2:44:40.784
21 45 Hans Loeffen & van Kalmthout 11 ronden totaal tijd: 2:33:00.450
22 20 JanMarkusse & MarkvanLeeuwen 11 ronden totaal tijd:2:34:52.374
23 43 CasperOvaa & JordanLeevanMaaren 11 ronden totaal tijd:2:34:55.631
24  8  Jarno vandeLinde & Frans Dekker 11 ronden totaal tijd:2:35:14.729
25 14 JohnnyPolderman & ArjanWeststrate 11 ronden totaal tijd:2:39:07.977
26 22 Jan vanHekken & Yves Vleugels 11 ronden totaal tijd: 2:42:48.344
27 37 Martin Meeuwsen & Gerard 11 ronden totaal tijd:2:42:59.838
28 10 DylanvanLeerdam & AdriaandeRidder 11 ronden totaal tijd:2:45:13.385
29 11 Richard Bimmel & Jaap Bimmel 10 ronden totaal tijd:2:32:54.452
30 28 Peter vanGastel & GertJan Fioole  6  ronden totaal tijd:2:43:28.867
Onderstaande teams hebben wel deelgenomen maar zijn niet geclassificeerd
TEAM NUMMER Naam  
5 RicardoVerbrugge & BastiaanWestdorp  
23 Tom Briels & Sven van Rossum  
25 Raoul Vermeulen & Christof Godrie  
26 Ken Rossen & Alfons vanderVelde  
27 Yves Gonssen & Johan vanderVelde  
29 Bart van Dooren & Ben Goetschaickx  
30 Peter Knippers & Frans de Bonte  
31 HaralddeBacker & TomvandenEynden  
32 Tom van Laenen & Ives vanDoninck  
38 Mark Dekker & Piet Driessen  
39 Pim Verhulst & Lucien Terweijden  
40 Johnny van Eekelen & Janus Rokven  
42 Loek vanderDrift & Jeroen Eggebeen  
44 Joris van Dijk & Dirk Mattheussen  
     
     
     
     
     
     

Facebook

SFbBox by psd to html